ساخت خانه های معروف به< وارونه >

گروه مدرن سازان گیل با برسی این طرح با کمک طراحان وهمکاران عزیز که در این زمینه فعالیت دارند.این طرح قابل اجرا میباشد.این طرح در اولین بار در کشور روسیه اجرا شده وبه تدریج در کشورهای دیگر مورد توجه قرارگرفته است .در این نوع بنا که به عنوان یک خانه قابل استفاده وهم در ساخت مکان های توریستی وکافیشاپ و.... که مکانی بسیار جالب برای افراد میباشد می توان به بهترین شکل از آن بهره برداری نمود.

نوع اسکلت :
ال اس اف ترکیب با فولاد گرم
متراژ :
از 100متر به بالا
نمای بیرونی :
چوب یا طرح چوب سایدینگ به دلخواه
قیمت هر متر مربع :
از 15,000,000 تا 20,000,000 ریال
حداقل مقدار سفارش :
1 متر مربع
تاریخ به روزرسانی قیمت :
4 اسفند 1397

توضیحات خدمت

گروه مدرن سازان گیل با برسی این طرح با کمک طراحان وهمکاران عزیز که در این زمینه فعالیت دارند.این طرح قابل اجرا میباشد.این طرح در اولین بار در کشور روسیه اجرا شده وبه تدریج در کشورهای دیگر مورد توجه قرارگرفته است .در این نوع بنا  که به عنوان یک خانه  قابل استفاده وهم در ساخت مکان های توریستی وکافیشاپ و.... که مکانی بسیار جالب برای افراد میباشد می توان به بهترین شکل از آن بهره برداری نمود.

ویلاسازی (مدرن سازان گیل)،تولیدکننده وطراح سازه های ال اس اف در گیلان
[رشت]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : تولید سازه های ال اس اف lsf، ساخت ویلا،آپارتمانlsf، راه اندازی سیستمهای هیبریدی وحفاظتی، طراحی ومجری تاسیسات آب وبرق ساختمانlsf، نقشه برداری وتفکیک ارازی ، طراحی ومجری تاسیسات پلی اتیلن ، جوشکاری ، ویلا سازی lsf، ویلای ارزان ، ساخت وساز lsf، پنلینگ و نصب سازه ال اس اف lsf، طراحی ال اس اف Lsf، پیمانکاری ویلا LSF، پیمانکار ال اس اف LSF، اجرای ال اس اف LSF، تولید کننده ال اس اف LSF
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 09361314866، 09119319588، 09111342639
بروز رسانی 6 روز پیش